4. kolo v barevném minivolejbale

Do Kojetína na 4. kolo turnaje v barevném minivolejbale jsme se vypravili s deseti žáky ve čtyřech týmech. Některé z dětí se účastnily turnaje již po druhé, ostatní čekala premiéra, ale všichni se moc těšili. Vezli jsme si opět školní dresy, takže bylo jasné, kterou školu reprezentujeme. Děti si dokonce samy vyrobily také vlajky nebo jméno týmu.
V kategorii „Oranžoví mladší D“ hráli Patrik Kremz a Šimon Šiška (tým Kvasice 65) se 4 dalšími týmy a třikrát zvítězili.V kategorii „Oranžoví mladší E“ hrály tři naše týmy. V týmu Kvasice 61 hráli Jirka Řezníček a Simon Vrbecký, kteří vyhráli všechny své čtyři zápasy ve skupině, v týmu Kvasice 62 byly Zuzka Horová, Markéta Štepániková a Karolína Diatková, také děvčatům se pěkně dařilo a dvakrát zvítězily. V týmu Kvasice 66 hráli Jarmila Bochézová, Daniela Fialová a Patrik Polášek.
Všechny děti se moc snažily a bojovaly o každý míč a samozřejmě z těch vítězných měly velkou radost.
Všechny nás mrzelo, že organizátoři nevyhlašovali v tomto 4. kole, tak jak tomu bylo v kole 3., vítěze jednotlivých kategorií, protože minimálně chlapecké týmy mohly získat medaile. Vyhlašovalo se celkové pořadí za všechna 4 kola v tomto školním roce.
Celý výlet i s už tradiční návštěvou u paní učitelky doma se i přes občasný déšť a chladnější počasí pěkně vydařil a my se těšíme na další ročník.

Autor: Mgr. Martina Kopřivová