Reportáže

Halloween ve škole

Děti ze školního žákovského parlamentu si pro své mladší spolužáky připravily celkem 8 stanovišť, která byla rozložena v přízemí školy. Každé stanoviště nabízelo jinou strašidelnou výzvu a úkol, který museli žáci 1. až 3. tříd splnit, např. prolézání pavučinou, řešení šifry, chytání duchů a tak dále.
Do kostýmů se nepřevlékly jenom děti z parlamentu, ale i žáci, kteří se na strašidelnou výpravu po škole vydali. Proto kolem stanovišť byli vidět i malí strašáci, upíři a čarodějnice.
Halloweenská stezka, připravená dětmi ze školního žákovského parlamentu, byla skvělým způsobem, jak oslavit Halloween a zároveň vytvořit zábavu pro mladší žáky. Děti si užily nejen strašidelné úkoly, ale také se zapojily do tvorby strašidelné atmosféry svými kostýmy.
Snad jsme tedy dnes udělali z obyčejného dne nezapomenutelný zážitek pro všechny účastníky.

Autor: Mgr. Dagmar Janíková