Reportáže

Office 365 pro žáky ZŠ Kvasice zdarma

Žáci ZŠ Kvasice mají možnost bezplatně využívat Microsoft Office 365 a to po celou dobu školní docházky na naši základní školu. Po ukončení školní docházky na naší škole se jejich účet smaže.
Každý žák naší školy má založený a hrazený účet u Microsoft. Tento účet mu umožňuje naplno využívat Microsoft Office 365, který nabízí celou řadu programů, jako: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneDrive a další. Pokud se žák přihlásí na svůj osobní účet z kteréhokoliv počítače a místa, může naplno využívat tyto programy.
Další volbou může být přímá instalace celého balíčku Microsoft Office 365, a to nejen do svého počítače, ale i na 5 libovolných zařízení. Tato instalace urychluje práci s programy, umožňuje pracovat v režimu offline a využívat ukládání dat přes OneDrive.
Pokud se rozhodnete pro instalaci Office 365 do svých zařízení, připravili jsme pro Vás jednoduchý návod, a to krok po kroku: ZDE.

Autor: Mgr. František Látal, Ph.D.