Sportovní kroužek 1. stupně – Minivolejbal

Když jsme na začátku roku zahájili na 1. stupni činnost sportovního kroužku, bylo to proto, aby se děti mohly trochu více sportovně vydovádět a zároveň se pohybově rozvíjely v kolektivních hrách i činnostech lehké atletiky.

Časostroj

V tomto historicky laděném pořadu nás herci společnosti Exulis zavedli  do starověkého Říma, navštívili jsme gladiátorskou školu v Capui a nahlédli do života gladiátorů.

Volba povolání

Ve čtvrtek 21. 2. navštívila naší školu paní Jochová. Přišla mezi žáky volitelného předmětu Volba povolání, aby jim povyprávěla o své profesi zdravotní sestry.

Okresní finále ve šplhu

Soutěž ve šplhu se uskutečnila 20.2. v tělocvičně Střední podnikatelské školy. Soutěžilo proti sobě 5 dívčích a 6 chlapeckých družstev.

Turnaj v piškvorkách

V měsíci lednu a únoru proběhl na naší škole turnaj v piškvorkách žáků II. stupně.

Valentýnská pošta

V první polovině měsíce února mohli žáci naší školy posílat prostřednictvím valentýnských schránek vzkazy svým spolužákům, kamarádům a učitelům.