Reportáže

Školní turnaj PIŠQWORKY

18.10. se na naší škole uskutečnilo piškvorkové klání. Cílem bylo vybrat výborné hráče, kteří budou naši školu reprezentovat na oblastním turnaji v piškvorkách. Oblastní turnaj se bude konat na Obchodní akademii v Kroměříži.
Nejlepší hráči a hráčky sedmého a osmého ročníku se utkali ve vzájemných hrách. Nejprve se 16 soutěžících rozdělilo do čtyř skupin a hrou se rozhodlo o prvních dvou místech. Na 8 soutěžících, kteří prošli sítem, potom čekal boj o nejlepší umístění. Zde jsou výsledky:
1. místo Patrik Čevora (VII.)
2. místo Pavel Kadlčík (VIII. B)
3. místo Eliška Kadlečková (VII.)
Nepopulární čtvrté místo obsadil Tadeáš Stránský (VII.)

Vítězové vytvoří první soutěžní tým, zvolili si název Kvarteto.
Na ostatních místech byli Jan Švec (VIII. A), Marcela Dubinová, Zuzana Horová, Markéta Štepániková (všechny VIII. B). Tito vytvoří druhý soutěžní tým, zvolili název Náhoda.
Nyní je potřeba trénovat a mít v soutěži i trochu štěstí. Přeji hodně zdaru.

Autor: Mgr. Martina Smolinková