Reportáže

Sladká tečka v Bystřici

Na třech turnajích to v letošním školním roce našim hráčkám nevyšlo. V čerstvé paměti jsou ještě dva penaltové nezdary a nešťastné bramborové umístění na prosincovém okresním finále ve futsalu. Na počtvrté už to konečně přišlo. Čtyři vítězství ve čtyřech zápasech, jediný inkasovaný gól a sympatický herní projev stále ještě mladého týmu (pouze jedna žákyně 9. třídy) přinesl vytoužené prvenství na posledním dívčím meziškolním turnaji sezóny. Na přátelském turnaji základních škol v Bystřici pod Hostýnem porazil tým Kvasice A postupně celky Kvasice B 2:0 (branky: K. Škrabalová, Kučerová), Oskol Kroměříž 2:1 (Kučerová, Novotná), Bratrství Bystřice pod Hostýnem 2:0 (Novotná, Horsáková) a Hulín 1:0 (K. Škrabalová) a s náskokem 5 bodů si odvezl pohár pro vítěze. Na druhém místě skončila ZŠ Oskol Kroměříž, třetí příčku si vybojovala ZŠ Hulín.

Autor: Mgr. Jiří Machovský