Reportáže

Charitativní sbírka – poděkování

11. dubna proběhla na naší škole první charitativní sbírka pro Útulek pro zvířata v nouzi ve Zlíně. Se sbírkou pomáhali žáci a žákyně školního žákovského parlamentu a podařilo se jim vybrat celkem 6 950,- Kč a 2 . V následujícím měsíci pojedou děti z žákovského parlamentu předat peněžní částku do útulku a podívat se na jejich psí a kočičí svěřence.
Pořádání charitativních sbírek ve školách má velký smysl, nejenže se děti zapojí do školních aktivit, ale jde zde hlavně o smysl sociální zodpovědnosti. Z této charitativní akce jsme nadšeni a jsme moc rádi, že jsme mohli útulku alespoň trochu pomoci.
Seznam vybraných částek v jednotlivých třídách a dárců bude k vidění u žáků a žákyň žákovského parlamentu a na nástěnce ve škole. Tímto děkujeme všem, kteří se na sbírce podíleli a přispěli.

Autor: Mgr. Dagmar Janíková