Úspěch v Bystřici

O sympatický výsledek v podobě třetího místa se postarala děvčata ze II. stupně na okresním kole ve futsale v Bystřici pod Hostýnem, které se hrálo v úterý 5. prosince. Po výhře nad Rajnochovicemi a remízách s kroměřížským Slovanem a Hulínem se našim hráčkám v boji o bronzovou medaili postavil do cesty další kroměřížský celek Oskol. Naším nejlepším zápasem bylo bezpochyby právě utkání o třetí místo, které děvčata zvládla po přesvědčivém výkonu 2:0. Základní školu na turnaji reprezentovaly: Kateřina Daňková, Anežka Minaříková (obě 9. třída), Adéla Dvouletá, Daniela Fialová, Adéla Korytářová, Zuzana Nováková, Sofie Petrlová (všechny 8.A), Zuzana Horová (8.B), Adéla Bartošová a Natálie Kadlečková (7. třída).

Autor: Mgr. Jiří Machovský