Úspěchy žáků školy

Úspěchy žáků ZŠ Kvasice

Úspěchy školního roku 2018/2019 jsou průběžně doplňovány!

Okresní finále Jméno Umístění
Atletický čtyřboj v Kroměříži – skok daleký Josef Halaška 1. místo
Atletický čtyřboj v Kroměříži – sprint 60 m Josef Halaška 2. místo
Atletický čtyřboj v Kroměříži – běh 1000 m Tomáš Stránský 3. místo
Atletický čtyřboj v Kroměříži – hod kriketovým míčkem Martin Vávra 3. místo
Atletický čtyřboj v Kroměříži – běh 800 m Bára Chybová 5. místo
Atletický čtyřboj v Kroměříži – skok daleký Tereza Škrabalová 5. místo
Přespolní běh v Bystřici pod Hostýnem Tomáš Stránský 3. místo
Přespolní běh v Bystřici pod Hostýnem Hedvika Bláhová 5. místo
Soutěž Bible a my Anežka Bláhová 3. místo
Floristická soutěž Lucie Kučerová 3. místo
Floristická soutěž Hedvika Bláhová 4. místo
Floristická soutěž Gabriela Tumová 5. místo
Pohár rozhlasu v atletice – vrh koulí Lucie Kučerová 1. místo
Pohár rozhlasu v atletice – vrh koulí Josef Kohout 3. místo
Matematická Pythagoriáda žáků 7. tříd Jiří Švec 1. místo
Krajské finále Jméno Umístění
Atletický čtyřboj v Otrokovicích – hod kriketovým míčkem Jiří Smolinka 5. místo
Republikové finále Jméno Umístění
Okresní finále Jméno Umístění
  • Přespolní běh (starší žáci) v Bystřici pod Hostýnem
Petr Pecina 2. místo
  • Přespolní běh (mladší žáci) v Bystřici pod Hostýnem
Tomáš Stránský 3. místo
  • Minikopaná (chlapci) v Kroměříži
ZŠ Kvasice 3. místo
  • Halová kopaná (chlapci) v Morkovicích
ZŠ Kvasice 2. místo
  • Ukaž, co umíš – elektronik na COPT Kroměříž

Lucie Kučerová

Daniel Gazdoš

1. místo

3. místo

  • Ukaž, co umíš – strojař na COPT Kroměříž
Vít Pomališ

Tomáš Dýčka

3. místo

4. místo

  • Ukaž, co umíš – automechanik na COPT Kroměříž
Tomáš Dýčka

Ladislav Kubín

Jaroslav Šiška

Lukáš Kozel

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

  • Matematická olympiáda – kategorie Z5 v Holešově
Barbora Janečková 5. místo
  • Matematická olympiáda – kategorie Z6 v Holešově
Hedvika Bláhová 2. místo
  • Floristická soutěž v Kroměříži
Hedvika Bláhová 2. místo
  • Soutěž mladých zdravotníků v Kroměříži
ZŠ Kvasice 3. místo
  • Pohár rozhlasu v atletice v Kroměříži – běh 1500 m
Petr Pecina 2. místo
  • Pohár rozhlasu v atletice v Kroměříži – štafeta 4 x 60 m (dívky)
ZŠ Kvasice 3. místo
  • Pohár rozhlasu v atletice v Kroměříži – vrh koulí
Lucie Kučerová 4. místo
  • Pohár rozhlasu v atletice v Kroměříži – sprint 60 m (chlapci)
Josef Halaška 4. místo
  • Pohár rozhlasu v atletice v Kroměříži – sprint 60 m (dívky)
Kateřina Ševelová

Bára Chybová

5. místo

5. místo

  • Pohár rozhlasu v atletice v Kroměříži – běh 1000 m
Tomáš Stránský 5. místo
  • Pohár rozhlasu v atletice v Kroměříži – skok vysoký (chlapci)
Michal Kahaja 3. místo
  • Pohár rozhlasu v atletice v Kroměříži – skok vysoký (dívky)
Tereza Škrabalová 3. místo
  • Požární ochrana očima dětí – literární práce (6. – 7. třída)
Hedvika Bláhová 1. místo
  • Požární ochrana očima dětí – literární práce (8. – 9. třída)
Adéla Skácelová

Aneta Vavříková

1. místo

2. místo

  • Požární ochrana očima dětí – výtvarné práce (6. – 7. třída)
Kateřina Ševelová 3. místo
  • Požární ochrana očima dětí – výtvarné práce (8. – 9. třída)
Nikol Grebeňová 3. místo
Krajské finále Jméno Umístění
  • Požární ochrana očima dětí – literární práce (6. – 7. třída)
Hedvika Bláhová 2. místo
  • Požární ochrana očima dětí – literární práce (8. – 9. třída)
Aneta Vavříková 3. místo
Republikové finále Jméno Umístění
  • Školská futsalová liga v Heřmanově Městci (dívky)
ZŠ Kvasice 5. místo
Okresní finále Jméno Umístění
  • Přespolní běh v Bystřici pod Hostýnem
Petr Pecina 2. místo
  • Minikopaná (chlapci) v Kroměříži
ZŠ Kvasice 3. místo
  • Ukaž, co umíš – elektronik na COPT Kroměříž
Michal Vráblík 3. místo
  • Ukaž, co umíš – strojař na COPT Kroměříž
Martin Černošek 3. místo
  • Ukaž, co umíš – automechanik na COPT Kroměříž

Martin  Šafařík

Martin Černošek

2. místo

4. místo

  • Minikopaná (dívky) v Kroměříži
ZŠ Kvasice 3. místo
  • Atletický čtyřboj v Kroměříži – skok daleký
Josef Halaška 1. místo
  • Atletický čtyřboj v Kroměříži – skok vysoký
Tomáš Vala 3. místo
  • Atletický čtyřboj v Kroměříži – sprint 60 m

Tomáš Hora

Jaroslav Šiška

5. místo

5. místo

  • Atletický čtyřboj v Kroměříži – běh 1000 m
Petr Pecina 5. místo
  • Pohár rozhlasu v atletice v Kroměříži – skok daleký
Tomáš Hora 1. místo
  • Pohár rozhlasu v atletice v Kroměříži – sprint 60 m
Tomáš Hora 5. místo
  • Pohár rozhlasu v atletice v Kroměříži – běh 800 m
Adéla Masná 4. místo
  • Požární ochrana očima dětí – literární práce (6. – 7. třída)
Adéla Skácelová 1. místo
  • Požární ochrana očima dětí – výtvarné práce (8. – 9. třída)
Nikol Grebeňová 2. místo