Atletický čtyřboj

Po dvou vynechaných covidových sezonách se v dubnu a květnu naplno rozeběhly sportovní soutěže základních škol. Na atletický čtyřboj do Kroměříže vyslala naše škola čtyři družstva. Soutěžilo se ve sprintu, běhu na střední trať, vrhu, hodu, skoku dalekém a vysokém. V soutěži družstev si tentokrát  vedly nejlépe starší žákyně ve složení N. Kremzová (9. třída), V. Kučerová (8.A), B. Nováková, A. Bláhová a B. Kotková (8.B), které obsadily páté místo s těsnou ztrátou na čtvrtý Hulín. Mezi jednotlivci skončil těsně za první desítkou nejlepších V. Kahaja z 8.B. A co se týká disciplín, tak nejvýraznější stopu zanechali naši žáci ve vrhu koulí, kde obsadil 2. místo K. Graja (9.), čtvrtá skončila V. Kučerová a šestý V. Kahaja.

Autor: Mgr. Jiří Machovský