Reportáže

ČEPS CUP ve florbale

Přece jen sportovní soutěž pro základní školy. Přestože se v tomto pololetí rušila jedna sportovní akce za druhou, dočkali jsme se! V pátek 19. listopadu se výběr žáků z 5. a 4. třídy zúčastnil florbalového turnaje ČEPS CUP. Hrálo se ve sportovní hale Štěchovice v Kroměříži a soupeři byla 2. ZŠ Holešov a ZŠ Oskol Kroměříž. Náš tým ve složení: Adrian Horňák – Vojtěch Kotek, Ondřej Paterna, Tadeáš Stránský – Patrik Čevora (všichni 5. třída), Filip Skácel, Adam Skácel (oba 4. třída) zvítězil v obou zápasech s Holešovem. A stydět se nemusel ani za výkony proti žákům z hokejové třídy Oskolu, i když v nich tahal za kratší konec. V konečném součtu to stačilo na 2. místo. Víc, než umístění potěšil obětavý výkon a radost ze hry, kterou si naši chlapci opravdu užívali.

Autor: Mgr. Jiří Machovský