Reportáže

Halloween ve škole

Na den 31. října si náš žákovský parlament připravil pro žáky nižšího stupně Halloweenské aktivity. Každý přišel v děsivém převleku a postupně se vydal po vyznačené stezce plnit různé úkoly od hádání zvuků, přes střílení duchů, házení očima až po prolézání svítivým bludištěm. Každý, kdo splnil všechny úkoly, nakonec získal sladkou odměnu a vyrobené Halloweenské origami, které vyrobili žáci 7. a 9. tříd v hodinách výtvarné a pracovní výchovy. S krásnou výzdobou nám pomohli naopak ti nejmladší žáci společně s paní vychovatelkou Lucií Vojtáškovou. V chodbách školy se děti mohly setkat se Shrekem a Fionou, jeptiškou, čarodějnicí a dalšími kouzelnými bytostmi. Tento den bylo zkrátka v naší škole živo a veselo a všichni už se těšíme na nějakou další akci.

Autor: Mgr. Dagmar Janíková