Reportáže

Informace k provozu školy a výdejní okénko od 23. 11. 2020

Od  pondělí 23. 11. 2020 pokračuje prezenční výuka ve škole žáků 1. a 2. třídy, dle platného rozvrhu. Žáci 3. – 9. třídy (dle informací z TK Ministrů školství a zdravotnictví) zůstávají doma a pokračují v povinné distanční výuce. Zda bude prezenční výuka od 30. 11. 2020 bude zřejmé asi až koncem příštího týdne. Pro  žáky 3. – 9. třídy jsou po domluvě s vyučujícími povoleny ve škole individuální konzultace (1 žák – 1 učitel).

Žáci 1. a 2. třídy se mohou stravovat ve školní jídelně. Obědy jsou žákům 1. a 2. třídy automaticky přihlášeny. Odběr do jídlonosičů není z hygienických důvodů umožněn.

Žáci 3. – 9. třídy si mohou jídlo odebrat v plastových jednorázových obalech z výdejního okénka za školou (z rampy, viz mapa) v čase od 12:45 do 13:30. Cena za odebraný oběd v plastovém jednorázovém obalu se pro žáky nenavyšuje a zůstává stejná.
Žáci 3. – 9. třídy mají ovšem obědy odhlášeny a pokud chtějí oběd z výdejního okénka odebrat musí si přes elektronický systém školní jídelny oběd v předstihu samostatně objednat.

Autor: Mgr. František Látal, Ph.D.