Jak to bude se sběrem papíru?

Ještě než se vrátí část žáků 9. ročníků do školy zodpovíme častý dotaz. Jak to bude se sběrem papíru?
Se sběrem papíru ve škole budeme pokračovat od září 2020. Nasbírané kilogramy na zájezd se žákům automaticky převedou na příští školní rok. Žákům, kteří jsou v 9. ročníku a mají ve škole sourozence, bude sběr převeden automaticky na tohoto sourozence. Žáci 9. ročníků, kteří sourozence ve škole nemají, mohou svůj sběr převést na jiného žáka školy do 25. 6. 2020. O toto převedení požádejte osobně nebo emailem paní učitelku Vysloužilovou (vyslouzilova@zskvasice.cz).
Důležitou informací ovšem je, že firma KROMEXIM (ulice Hulínská, Kroměříž) sběr papíru vybírá, každý všední den od 7:00 do 15:30. Sběr papíru lze vozit přímo tam a nahlásit naši školu, jméno a třídu dítěte. Firma KROMEXIM nám na konci měsíce zasílá informace množství kilogramů papíru a jméno žáka. Tyto nasbírané kilogramy budou také započítány do soutěže na výlet pro nejlepší sběrače papíru v příštím školním roce.