Karanténa 1. třídy, 2. třídy a 5. B

1. třída, 2. třída a 5. B jsou rozhodnutím KHS Zlín v karanténě. Děti do školy neposílejte.

1. třída – laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 u 1 žáka, poslední den ve škole 7. 10.

2. třída – laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 u 1 žáka, poslední den ve škole 6. 10.

5. B – laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 u 1 žákyně, poslední den ve škole 7. 10.

Telefonní kontakty na rodiče byly zaslány KHS Zlín o dalším postupu vás bude telefonicky kontaktovat KHS Zlín.
Výuka v 1. třídě, 2. třídě a 5. B od pondělí 12. 10. pokračuje distančním způsobem. Distanční výuka je povinná. Obědy jsou všem žákům v průběhu karantény automaticky odhlášeny.
Sledujte Edookit, podrobné informace budou zasílány přes školní elektronický systém Edookit.