Reportáže

Leden ve školní družině

Zvoneček zacinkal,
ne však ten vánoční,
nastal čas vrátit se
do našich všedních dní.

Ano je to tak, prvňáčci naší školy se po vánočních prázdninách vrátili do svých lavic. V tomto období je čeká pololetní vysvědčení a spousta práce. Ani ve školní družince tomu není jinak. Měsíc leden byl plný různých soutěžních aktivit, vyprávění, tvoření a zábavy. Své sportovní vyžití si děti okořenily soutěží v hodu vlaštovkami, které si vyrobily a výtvarně doladily. Svého výtvarného a pracovního umu využily při stříhání, lepení a tvoření. Svoji bojovnost a schopnost spolupracovat si prvňáčci osvojili v týmové spolupráci, při skládání Puzzle a jiných týmových aktivitách. Spokojenost v očích těchto malých dětí je pro vychovatele tou největší odměnou. Už teď se společně těšíme na další měsíc v naší družince.
Na lednové aktivity ve školní družině se můžete podívat ve Fotogalerii.

Autor: Lenka Janošková