Reportáže

Návrat žáků žáků k prezenční výuce od 17. 5.

V týdnu od 17. 5.:
1.stupeň – všichni žáci se vrací k prezenční výuce (bez rotací), žáci jsou testování 1 krát týdně (1. den v týdnu)
2.stupeň – rotační výuka, ve škole jsou žáci 6. a 9. třídy, žáci 7. a 8. třídy jsou doma na distanční výuce, žáci ve škole jsou testováni 2 krát týdně (podle dostupných informací by rotační výuka v týdnu od 24. 5. měla skončit a od 24. 5. budou ve škole všichni žáci, od tohoto termínu by se měli i žáci 2. stupně testovat pouze 1 krát týdně)

– je zrušena homogenita tříd a skupin
– zaměstnanci školy a všechny dospělé osoby (tzn. i rodiče) musí v budově školy nosit respirátor nebo odpovídající nanoroušku
– žáci jsou po celou dobu pobytu ve škole povinni nosit alespoň chirurgickou roušku

Autor: Mgr. František Látal, Ph.D.