Reportáže

Okresní finále McDonald´s Cupu

Ve čtvrtek 5.5.2022 se vybraní žáci ze IV. a V. třídy naší školy zúčastnili okresního finále McDonald´s Cupu 2022 v kopané smíšených družstev ve sportovním areálu Spartak Hulín. Finále se zúčastnily školy: ZŠ Oskol, ZŠ Kvasice, ZŠ Chvalčov, 3. ZŠ Holešov, ZŠ Morkovice, ZŠ Hulín, ZŠ Bratrství.

Žáci, kteří reprezentovali naši školu:
Za IV. třídu: Skácel Filip, Daniel Červenka, Stašiak Pavel
Za V. třídu: Stránský Tadeáš, Řeholka Filip, Kotek Vojtěch, Horňák Adrian, Paterna Ondřej

Výsledky finále:
l. místo – ZŠ Oskol
2. místo – ZŠ Morkovice
3. místo – ZŠ Bratrství
4. místo – ZŠ Kvasice

I přesto, že konkurence byla vysoká, tak naši žáci předvedli senzační hru a umístili se na krásném 4. místě. Rád bych vyzvedl neskutečné zákroky našeho brankaře Filipa Skácela, který podržel tým v těžkých chvílích. Všem našim fotbalistům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Autor: Ing. Tomáš Svoboda