Reportáže

Osobnostní kurz 7. třídy

Když se s námi v pondělí 13. června rozjel vlak z otrokovického vlakového nádraží, byli jsme plni očekávání, co nás následující tři dny čeká. Naším cílem byla chata Pod Tesákem. Ale žádná rekreace to nebyla. Sotva jsme se ubytovali, čekala nás první hra v terénu, která proklepla především náš postřeh a paměť. Odpolední aktivity zase prověřily naše sportovní nadšení a fyzičku. Dobrou náladu nám nezkazil ani déšť, který osvěžil přírodu. V podstatě se dá říct, že jedna zábavná hra střídala druhou a dost často jsme posilovali i naše bránice. Pobyt jsme si zpestřili i výletem na rozhlednu Maruška, ze které jsme se kochali úžasným výhledem do krásné krajiny. Ještě štěstí, že nám během našeho pobytu na chatě tak skvěle vařili a my měli možnost po náročných aktivitách doplnit energii.
Bylo moc fajn, poznat své spolužáky i jinak než jen ve školních lavicích. Domů jsme se sice vrátili unavení, ale plni skvělých zážitků a vzpomínek.

Autor: Kristýna Foldynová