Reportáže

Penaltová loterie nám tentokrát nepřála

Za krásného počasí se v pátek 29. dubna uskutečnilo okresní finále dívek v minikopané v Kroměříži. Na stadionu Hanácké Slavie Kroměříž změřilo své síly 7 družstev. Náš celek zvládl bez větších potíží souboj se Zacharem Kroměříž (3:1), ale ve druhém utkání už nestačil na kroměřížský Oskol (0:2). I tak postupoval do vyřazovacích bojů. Ovšem soupeřky ze skupiny A se podle předváděné hry a nakonec i výsledků jevily jako ještě tvrdší oříšek. V této chvíli však děvčata ukázala správný charakter. Po velmi srdnatém boji dokázala remizovat v semifinále se Slovanem Kroměříž i v utkání o třetí místo s Hulínem. V obou případech se rozhodovalo až v penaltovém rozstřelu a ty nám bohužel nevyšly. Výsledkem bylo 4. místo.

Sestava ZŠ Kvasice: Veronika Vlčková (8. A) – Alexandra Marzettino, Kateřina Daňková (obě 7. třída), Veronika Marešová (8. B), Nela Novotná, Markéta Kohoutová, Nikola Kremzová, Zuzana Malenovská, Štěpánka Řezníčková (všechny 9. třída)

Branky v základní hrací době vstřelily: Alexandra Marzettino 2, Nela Novotná, Kateřina Daňková. V penaltovém rozstřelu se dvakrát trefila Nela Novotná a jednou Adéla Bartošová.

Autor: Mgr. František Látal, Ph.D.