Reportáže

Pingpongový turnaj žáků II. stupně

V nové podobě proběhl v letošním školním roce pingpongový turnaj. Na místo dlouhodobé soutěže, která se odehrávala o velkých přestávkách, jsme využili spolupráci s pingpongovým oddílem ve Kvasicích a turnaj uspořádali na místní sokolovně. Zúčastnilo se jej 27 chlapců a 27 děvčat. Ti se navzájem utkali nejdříve ve skupinách a 16 nejlepších potom vyřazovacím způsobem hrálo o medaile. Vítězem chlapecké části se stal po nervy drásajícím pětisetovém finále Daniel Kožela (9. třída) před Tadeášem Cífkou (8.A), Matějem Fialou (8.B) a Václavem Kohoutem (6.A). V dívčí kategorii se stala vcelku přesvědčivě vítězkou Veronika Marešová (8.B), před Veronikou Kučerovou (8.A), Adélou Dvouletou (6.A) a Nelou Novotnou (9.). Velký dík patří především zástupcům pingpongového oddílu, který turnaj krásně zorganizovali.

Autor: Mgr. Jiří Machovský