Sběr papíru

Poslední sběr papíru proběhne mimořádně v úterý 1.6., ve středu 2. 6. a ve čtvrtek 3. 6. od 15:00 – 17:00 na dvoře ZŠ. Vybíráme papír – kartony, směsný papír, časopisy, noviny.

Prostředky získané sběrem použijeme ze 60 % pro třídu a za zbylých 40 % nebude v letošním roce celodenní školní výlet, ale nejlepší sběrači papíru obdrží vstupenky (pro 1 vstup, s roční platností) do ZOO Zlín Lešná, dle schématu:

Pořadí sběračů:
1-10 místo : 2 vstupenky dospělý, 2 vstupenky dětská
11-30 místo: 1 vstupenka dospělý, 2 vstupenky dětská
31-50 místo: 1 vstupenka dospělý, 1 vstupenka dětská

Pomocníci:
1-5 místo: 1 vstupenka dospělý, 1 vstupenka dětská
6-10 místo: 1 vstupenka dětská

Do 31. 5. 2021 mohou ještě rodiče odvážet papír do firmy KROMEXIM, po tomto termínu bude sběr dovezený přímo do firmy KROMEXIM započítáván do nové soutěže na příští šk. rok.
V případě většího množství papíru zavezte papír přímo do firmy KROMEXIM (ulice Hulínská, Kroměříž), kde nahlásíte, název školy, jméno žáka a třídu, ušetříte tím svůj čas i čas ostatních sběračů.