Reportáže

Soutěže O nejvíc kilometrů

458 kilometrů! K tomuto úžasnému výsledku se krok po kroku dostal Tadeáš Stránský z 6. třídy. Je to úctyhodný výkon a obdivuhodný je také fakt, že se do soutěže „O nejvíc kilometrů“ zapojil celý druhý stupeň. 6. třída obsadila i 2. místo, které vybojovala Nela Droběnová. Na 3. místě se umístil Petr Děděk z 8. třídy.

Účast byla obrovská a velká část dětí vydržela držet tempo v soutěži celých 5. týdnů, přitom to nebylo vůbec jednoduché, konkurence byla velká. V soutěži byly tři kategorie, nejvíce nachozených kilometrů mezi jednotlivci, ve třídě a mezi zaměstnanci školy. Mezi třídami zvítězila jednoznačně 9. B, ve které se, jako v jediné třídě, zúčastnili soutěže úplně všichni, včetně třídní učitelky Dagmar Březíkové, která se zařadila mezi nejlepší sportovce učitelského sboru.

Motivací žákům bylo samotné zábavné soutěžení, ale i odměny vítězům – například rychleschnoucí ručníky, lahve na pití, vitamíny, zdravé nápoje, cereální svačinky a další

Autor: Mgr. Dagmar Janíková