Reportáže

Střípky zimy v očích 5. A

V době distančního vzdělávání se žáci 5. A zúčastnili malé třídní fotosoutěže se zimní tématikou. Žáci byli vyzváni k samostatné tvůrčí aktivitě – měli vyjít ven, sledovat krásy přírody, rozhlédnout se kolem sebe a zachytit, co je zaujme. Pro vyhodnocení jsme chtěli využít sílu sociálních sítí a vyřešit tak tedy otázku, která fotografie je ta nejlepší. Fotografie žáků byly umístěny na facebookovou stránku do skupiny učitelů pátých ročníků, kde se mohlo hlasovat.

A jak hlasování dopadlo? Na prvním místě se umístila Andrea Tomaštíková s krásnými 44 hlasy. Na druhém místě se umístila Zuzana Nováková s 32 hlasy a třetí místo obsadil Jan Švec s 28 hlasy.

Myslím, že všechny fotografie byly velmi vydařené. Fotografie všech žáků si můžete prohlédnout ve školní fotogalerii. Přeji vám všem krásný estetický zážitek při prohlížení fotogalerie a posílám poděkování všem žákům 5. A.

Autor: Mgr. Petra Špetlová