edookit

Žákovská knížka, třídní kniha

Přístup pro rodiče a žáky základní školy Kvasice

Co nás čeká zajímavého

Umělá inteligence ve 4. třídě

V rámci anglického jazyka se žáci 4. třídy pustili do projektu, který kombinoval kreativitu, technologie a procvičování cizího jazyka.

Zápis žáků do 1. třídy

Zápis se koná v pátek 26. 4. 2024 od 13:00 do 17:00 hod. Zapsáni budou žáci narozeni: 1. 9. 2017 -31. 8. 2018. K zápisu se musí dostavit i ti, jimž byla odložena povinná školní docházka v loňském školním roce.

Návštěva Slováckého muzea

Žáci třídy 8.B se v rámci projektu šablony JAK zúčastnili výukového programu zaměřeného na život a zvyky, které jsou spojené právě s regionem Slovácka.

Soutěž: O nejvíce kilometrů

Cílem akce bylo motivovat žáky k tomu, aby nezůstávali sedět u počítačů nebo mobilu, ale aby se zapojili do různých pohybových aktivit v průběhu dne.

Tajemná bojovka ve škole

Poslední den před velikonočními prázdninami se naší školou nesla tajemná atmosféra. Žáci druhého stupně se zapojili do vzrušující bojovky inspirované světem Koralíny a její cesty za tajnými dveřmi.

Duben
    Zápis žáků do 1. třídy

Od 13:00 do 17:00.
    Zapsáni budou žáci narozeni: 1. 9. 2017 – 31. 8. 2018. K zápisu se musí dostavit i ti, jimž byla odložena povinná školní docházka v loňském školním roce. Do 1. třídy jsou přijímány i děti z mimospádových obcí.

Zápis do ZUŠ pobočka Kvasice

Hudební obor od 14:00 do 17:00 ve společenské místnosti ZŠ Kvasice.

Zápis do ZUŠ pobočka Kvasice

Výtvarný obor od 14:30 do 17:00 v ZŠ Kvasice.

Zápis do ZUŠ pobočka Kvasice

Literárně-dramatický obor od 14:30 do 16:00 v ZŠ Kvasice.