Reportáže

Uzavření základní školy

Usnesením vlády ČR je od pondělí 1. 3. 2021 zakázána osobní přítomnost všech žáků ve škole. Výuka všech žáků pokračuje distanční formou. Mimo týden od 8. 3. do 14. 3., kdy jsou v okrese Kroměříž Jarní prázdniny.

Ošetřovné:
Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení. Veškeré informace naleznete na webové stránce: www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu 

Obědy:
V období uzavření celé školy nebude škola vydávat obědy žákům, ani formou výdejového okénka. A to z důvodu, že obědy přes výdejové okénko doposud nevyužíval téměř nikdo, 0-5 žáků / denně. Výdejové okénko pro žáky na distanční výuce bude obnoveno, až se škola opětně, alespoň pro část žáků otevře. Nyní by to bylo absolutně ekonomicky i lidsky nerentabilní.
Všem žákům budou obědy odhlášeny. Není třeba si obědy odhlašovat. Z důvodu nemoci vedoucí školní jídelny dojde ke zrušení obědů v systému až zpětně, po jejím návratu do práce.

Ostatní plánované školní akce v březnu:
Vše zrušeno.

Autor: Mgr. František Látal, Ph.D.