Reportáže

Výlet 8.A, 8.B

Po dvouleté covidové pauze nastal čas na pořádný výlet bez žádného omezení. A kam jinam vyrazit, než do hlavního města. Průvodci exkurze se stali samotní žáci 8.A a 8.B. Skupinky žáků si dopředu vylosovaly určitou pražskou památku, o níž si zjistily informace a při procházce o ní informovaly ostatní spolužáky. Jako dopravní prostředek jsme zvolili vlak Leo expres, kterým jsme brzy ráno vyrazili směr Praha. Pro přesun do centra města jsme použili metro a pak jsme postupně navštívili všechny významné pražské památky. Vyvrcholením výletu se stala návštěva Muzea fantastických iluzí, kde se žáci pořádně vyřádili u jednotlivých atrakcí. Pak už nám zbyla chvíle na občerstvení na Václavském náměstí a po 15 kilometrech chůze jsme rádi usedli na svá místa ve vlaku, abychom se vydali zpátky domů.

Autor: Mgr. Věra Janoštíková, Mgr. Dagmar Březíková